Castle Clash Korkusuz Takımlar Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 2643

Toplam:#4

Konu Oluştur

[(iOS) Genel Sohbet] Hangi heroları seçmeliyim yardım ?

[Linki Kopyala] 3/126

Gönderildi 2019-08-17 22:20:05 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Arkadaşlar oyuna başlayalı kısa zaman oldu malum oyun keyifli ve sardı baya ama hangi heroları seçmeliyim ve geliştirmeliyim yardıma ihtiyacım var aslında 4 ünden eminim ama bilgili olan biri yardımcı olursa sevinirim esas olarak zindan da ilerlemek istiyorum gelişmek açısından

İmza
Gönderildi 2019-08-18 12:05:03 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Anka, svalin ve öcüyü zindan dahil her yerde kullanabilirsin. Bir de aşk var zindanda lazım olacak, başka genel olarak geliştirebileceğin pek hero göremedim. Zindan haricinde ağaç, kirina ve yakuza bazı yerlerde işine yarar. Son destek hero da atlantikor olur. Şimdilik bu kadar sanırım.

İmza
LyИx
Gönderildi 2019-08-21 23:52:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

yukardaki listeye ek olarak atena ve profösör ribbit çıktı sence bunlar işe yarar mı zindan ağırlıklı düşünyürum şuanda

İmza
Gönderildi 2019-08-24 12:03:01 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Atena olur. Zindanda, dalgalarda ve kor orduda vs kullanabilirsin. Çok dayanıklı değil ama aşk gibi destek hero olabilir. Bu arada zindanda sende olanlardan en kritiği anka, o bir çoğunu hallediyor zaten.

Farklı olarak çıkabileceklere bakarsak ilk başta lord var orta seviye ve üstü zindanlarda kritik olan. Ayrıca uga, güvercin, silahşör vs de çıkarsa onlara yüklenebilir ve her alanda kullanabilirsin. Son olarak kabak göremedim, kabaksız zindanların bir çoğu çok zor..

İmza
LyИx