Castle Clash Korkusuz Takımlar Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 86296

Toplam:#5

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Hiç bir etkinlik açılmıyor! EDT:Kaynağını çözdüm

[Linki Kopyala] 4/165

Gönderildi 2019-07-25 12:27:56 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Forumla ilgilenen yok ama belki denk gelir. Duyurular kısmındaki hiç bir etkinlik açılmıyor. Tıklıyorum hiç bir tepki yok. Bir kaç gündür böyle ve yanlış hatırlamıyorsam daha önce de yapmıştı.

Pc de oynuyorum, telefonla da denedim tamamen aynı. Yan hesaplarda deniyorum 2 tanesinde tık tık giriyor, 4 tanesinde biraz bekletip 502 veya 504 hataları veriyor, benimkinde de tıklayınca hiç tepki bile vermiyor. Ayarlarda yardım kısmı yani bilet atma menüsü vs hiç bir yer açılmıyor. Sadece hesap değiştirmeye giriyor.

Etkinliklerin de en fazla olduğu güne denk geldi nasıl oluyorsa. 3-4 tane ücretsiz ve oynadığın gün kadar verilen ödüllerin olduğu etkinlik te var hepsi kaçacak gibi gözüküyor :angry:

İmza
LyИx
Gönderildi 2019-07-25 16:41:20 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hata verenlerde de açıldı. Şu an sadece tek tük bazı hesaplar sorunu yaşıyor. Her ihtimale karşı Nox'ta sıfırdan temiz emulator ekleyip oyunu kurdum ama yok :( Ziyaretçi oturumunda bile açıyor benim hesapta tık yok. Bu etkinlikleri kaçırırsam herkes hakkını helal etsin.

İmza
LyИx
Gönderildi 2019-07-25 23:34:36 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sorunu çözdüm:) Çok garip bir şekilde nicklerden dolayı imiş. Bende 10a yakın hesap var gezerken hepsinde deneme yaptım, sadece nicklerde bayrak olanlarda açmadı (tabi sadece bayrağa özgü değil çeşitli emojiler de olabilir herhalde). 3-4 tane isim silici olunca denedim ve direk açıldı.

Şu an normale mi döndü yani tamamen tesadüf müdür diye tekrar kontrol ettim, diğer 8-9 hesabın hepsinde giriyor bayrak olan hesapta hala tık yok.

Bayrak vb olan bazı oyuncularda sorun olmayabilir ama dediğim gibi bu şekilde direk çözüldü. Sıkıntı yaşayanlar imkanı varsa denemelerinde fayda var..

İmza
LyИx
Gönderildi 2019-07-31 13:29:15 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Aynı sorun bende de var maalesef. Nick imde de bayrak bulunuyor. Sorun bu yüzden kaynaklanıyorsa çok saçma ve ayrıca isim silicisi olmayan ne yapacak. Ben isim silici aramak zorunda mıyım? Bu sorundan kaynaklı yararlanamadığımız etkinlikler de yanına cabası. İgg nin sorunu düzeltip sorun yaşayanları belirleyip telafi etmesi gerekirken üstüne herşeyle biz mi uğraşalım.

İmza
Gönderildi 2019-07-31 18:31:31 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Haklısın, ben sadece kendi çapımda bulduğum çözümü paylaştım. Yani bu çözüm önerisinin igg ile bir bağlantısı yok. Bu yaşanan problem belli etkinliklerden kaynaklı gibi ve nicklerle bağlantısı olduğu da kesin gözüküyor. Ayrıca bizim servera özgü bir şey olabilir, çünkü genel bir şey olsa daha kısa zamanda çözülürdü.

Diğer hesaplardan bilet atmıştım, ertesi gün gelen cevap;
Değerli oyuncumuz Teknik Ekibimiz bilgilendirilmiş ve konu hakkında hemen müdahalede bulunmuşlardır. Lütfen tekrar etkinlikler kısmına girmeyi deneyebilir misiniz ?
bu şekildeydi. Yalnız sorun kendi açımdan çözülünce daha fazla üzerine gitmedim.

Şu an yapılabilecek tek şey gene bilet atmak (o safya da açılmadığı için farklı hesap gerekiyor tabi). Bu platformla ilgilenen yok çünkü. Durumu açıkça anlatırsanız çözüm bulanabileceğine inanıyorum. Tabi çok geç mi olur, belli etkinlikten kaynaklı ise tekrarlar mı vs bilemiyorum. (Paket aldığını ve sayfaların açılmadığı için etkinliklerden yararlanamadığını da eklersen daha etkili olur).

İmza
LyИx