Castle Clash Korkusuz Takımlar Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 86307

Toplam:#5

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Zenit taşı elde edememe sorunu!!!!

[Linki Kopyala] 4/490

Gönderildi 2019-03-16 10:32:26 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Hani geçenlerde ucuza şan satıldı diye para yatıranlar ayaklandı boykot yapmaya başladılar, sözde emekleri boşa gidiyormuş, hakları yeniyormuş vs. vs. Konu başlığı olan zenit taşı ile örnek vereceğim. Parayla alanlar zaten atılımları son seviyelere kadar getirmiş durumda şu anda, diğer oyuncular ise hiçbir şekilde elde edemiyor. Neden zenit taşı kazanılacak ücretsiz etkinlik veya oyuniçi ödül sahnesi yok? Satın alanlar 100-500 arası alıyorsa oyuniçi kazanım sınırlı olsun 5-50 arası kazanım elde edilecek bir ödül konulsun. Ayrıca bu durumdan para yatıranlarda faydalanacak, sadece diğer oyuncularında gelişimi sağlanabilecek bu şekilde.

Bu durumu zenit taşı dışında oyundaki birçok eksiğe uyarlayabiliriz. Bunlara neden kimsenin sesi çıkmıyor? Neden genel konular için şan kutusunda olduğu kadar tepki gösterilmiyor? Yüzlerce-binlerce lira harcayarak emek harcadığınızı mı sanıyorsunuz? Kısa yoldan gelişiyorsunuz. Para yatıranların kolayca elde etmesi, diğer oyuncuların hiçbir şekilde elde edememesi haksızlık, adaletsizlik değil mi? (arada uçurum olduktan sonra, değersiz-etkisiz hale gelmiş şeyleri vermenin bir anlamı kalmıyor) Her konuda boykot etseniz, tepki gösterseniz, kazanımlar artsa sizlerde faydalanacaksınız ve daha az para harcayarak gelişebileceksiniz. Ayrıca oyun herkese hitap ederse oyuncu kitlesi artar ve daha keyifli hale gelir.

İmza
Gönderildi 2019-03-16 18:30:32 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Katılıyorum. Bir oyundan para kazanmak istersin ama bu oyunu yapanlar aşmış kendini

İmza
Gönderildi 2019-03-17 01:21:07 | Sadece konu sahibinin konularını göster

etkinlik varda bize glemiyo bi onceki balondada zenit tasi verdiydi 250 tane mi neydi  tayvan serverda bes kurus basmadim tr surumle aradaki fark ortada suana kadar tas icin para basmadim hero alirken ordan burdan hediye gelmisti tayvana gelenler bizede gelmeli immortep kasiyodum cift evo immortep vardi bi bakayim tuketiliyo mu valla zenit icin deger digerine 1lv kaldi onuda tketicem 200 zenit tasi miss kitap topldim mi 8-9 pv olur heralde iki hero trde abaza gezelim...

İmza
Gönderildi 2019-03-17 01:23:40 | Sadece konu sahibinin konularını göster

trde kitap dolu herolari hep 200 de evoluyom para basmdigim hespta bini gecti mor kitap sayisi gelse bu etkinlik alayini alirdim

İmza
Gönderildi 2019-03-19 12:43:47 | Sadece konu sahibinin konularını göster

gelmedi yine balona boykotcularda yalan olmus :) veren razi alan razi :)))

İmza