Castle Clash Korkusuz Takımlar Bugün: 0    Bütün gönderiler.: 206527

Toplam:#1

Konu Oluştur

[(Android) Genel Sohbet] Forum Kuralları

Sticky  Spot Kapat [Linki Kopyala] 0/2956

Gönderildi 2016-03-28 08:47:57 | Sadece konu sahibinin konularını göster

Sevgili Oyuncular,

Forum kuralları, forumun güzel ve etkili kullanımı için gereklidir. Forum bütünlüğünün ve huzurunun bozulmaması için şu kurallara dikkat ediniz:

Sebep ne olursa olsun hiç bir zaman bir oyuncunun/loncanın ismi verilerek konu açılamaz. Forum, doğrudan şahıs ismi verilerek şikayet edilebilecek bir ortam değildir. Bunun için kanıt nitelikli belgeleriniz ile bilet göndermeniz gerekir

- Kişisel sorunlarınız için forum uygun yer değildir. Hesap sorunları, şansa bağlı olan içeriklerden istediğinizi elde edememeniz, ödeme sorunları gibi tüm sorunlar için bilet göndermeniz gerekir. Forum üzerinden size destek sunulması mümkün değildir.

- Din, politika, siyaset gibi konularla ilgili herhangi bir tartışma yapılması veya konu açılması uygun değildir. Unutmayınız ki burası bir oyun forumudur

- Konu açarken, konu başlığını açık ve net şekilde konu bütünlüğüne uygun olarak seçin. Örnek olarak "Bana yardım edin, Yardım lütfen, Yardım, Sizce ne yapsam?" gibi benzer konu başlıkları uygun değildir. Bunun yerine yaşanılan sorun veya öneriden çok kısaca bahsederek konu açabilirsiniz.

- Konularınızda veya cevaplarınızda yerici sözler kullanmamaya dikkat ediniz. Gerek oyuncular için, gerek yönetim ekibi için, hiç bir zaman kırıcı, aşağılayıcı, nefret söylemi içeren herhangi bir bildirim yapmayınız. Her konuda konuşarak iletişim kurmak mümkündür. Oyuncuların birbirini kırmasını hiç bir zaman istemeyiz

Bu kurallara uygun olmayan konular silinecek ve konu sahipleri uyarılacaktır

Duyarlılığınız için teşekkür eder ve iyi forumlar dileriz

İmza
Forum Kurallarına dikkat ediniz